VIP skupina

Všetko o kryptomenách na jednom mieste

“Univerzita o kryptomenách” pod jednou strechou? 150 ľudí v skupine na rovnakej vlne, ktorí investujú do kryptomien ? Vzájomná podpora ľudí v skupine a 24/7 online podpora od trejderov ? Denný trejding edukativným spôsobom ? Nebuďte už sami na investovanie do kryptomien!

0
Ľudí prešlo VIP skupinou
0
Členov VIP skupiny
0
Fanúšikov na fb
0
Rokov skúseností

Vstupom do Vip skupiny získate:

 • Prístup do VIP online členskej sekcie - viac ako 22 E-bookov a viac ako 13 videonávodov, ktoré vás prevedú svetom kryptomien krok za krokom.
 • Objavíte najefektívnejšie stratégie, ktoré fungujú v dnešnom svete kryptomien - pomocou týchto stratégií budete mať najnovšie informácie zo sveta kryptomien a naučíte sa čítať grafy.
 • Podporu viac ako 150 ľudí, ktorí zdieľajú svoje postrehy zo sveta krypotmien a vzájomne si pomáhajú - vašich nových online priateľov, naladených na rovnakú vlnu.
 • Vždy nájdete to čo najviac potrebujete vedieť o kryptomenách, ale hlavne, už nikdy nebudete musieť kupovať žiadny iný kurz! 😀
 • Vip skupina je navrhnutá tak, že pod jednou strechou nájdete ucelenú online univerzitu pre kryptomeny: Know-how, nástroje, e-booky, videonávody a profesionálnu podporu, …
 • Nikdy na to nebudete sami. Kedykoľvek si nebudete vedieť rady tak sa môžete obrátiť na našich obchodníkov a ďalších skúsených trejderov z oblasti kryptomien.
 • VIP komunikačný kanál na telegrame (aplikácia podobná Whats up) a VIP chat s ľuďmi, ktorí investujú do kryptomien.
 • Štatistiky našich dlhodobých aj krátkodobých obchodov (presne odhalíte, ako sa kryptomeny za posledný rok, mesiac, týždeň vyvíjali).
 • 32 Fundamentálnych analýz (viac ako 170 strán čistého čítania).
 • Denný trejding, pravidelné obchody na dennej báze a osobitný kanal na komunikaciu s trejderom 
 • 24/7 online podpora od našich trejderov a expertov zo sveta kryptomien.
 • Prémiový obsah zdarma
 • Plná podpora pre začiatočníkov - ak neviete, kde začať tak v skupine vás budeme viesť krok za krokom.
 • Doživotný prístup ku kurzom.

Bonusy:

 • Vstupy na prednášky a webináre kryptotrejder - ZDARMA.
 • Bonusové materiály - e-booky + pravidelné záznamy z obchodovania.
 • Škola kryptomien v cene - Kurz Tradingu (obchodovania) a kurz pre začiatočníkov - celkovo viac ako 40 video-návodov + PDF súbory.

Referencie:

Vďaka Dávidovi som objavil moju novú vášeň, ktorou sa stali kryptomeny. Vysvetlil mi ako začať plávať v týchto vodách, čomu sa mám vyvarovať a ako vlastne tento trh funguje. Vysoko pozitívne hodnotím jeho ochotu a priateľský prístup, ktorým ma viedol.
Janko(Marketér)
Chlapci z kryptotrejder majú naozaj perfektné rady, nikdy neolutujem, že som do ich VIP skupiny vstúpil. “Vstupné” sa mi zúročilo takmer do 48 hodín a momentálne je môj vklad trojnásobný. Držím chalanov palce !
Braňo(Profesionálny fotograf)
VIP skupina je zaujimavá nielen tým že poskytuje TOP tipy na ktorých zarábaš, ale taktiež že spoznáš kopu nových ľudí a skvelú partiu.. a to je na nezaplatenie bomba, ja som velmi spokojný!”
Peter
Musím len s rešpektom a úctou konštatovať, že vďaka chalanom z VIP sa mi podarilo moje portfólio nastaviť ako stabilnú raketu, ktorá ide určite ale isto smerom hore a to dokonca na dennej báze. Vďaka ich radám a podpore sa mi podarilo moje portfólio niekoľko znásobiť a to v priebehu pár týždňov. Oceňujem ich rady, technické analýzy, osobné konzultácie a hlavne veľmi pozitívny priateľský prístup.​
Emil
Chcem sa poďakovať za možnosť byť vo VIP skupine. Zo začiatku som bol sklamaný, že signály mi neprichádzali ako som ich videl na rôznych free skupinach. Ale rýchlo som pochopil, že kvalita je viac ako kvantita. Moje ročné predplatne som mal späť za 48h. Spoznal som tu veľa ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy ako ja. Ďakujem Davidovi a celému Kryptotrejder za profesionálny a hlavne ĽUDSKÝ prístup . Moja spokojnosť sa nedá v % stanoviť ale da sa prirovnať k XVG nárastu za posledné týždne. Ak niekto uvažuje o vstupe do VIP – za mňa len odporúčam !
Vladimír
Chcem poďakovať skupine kryptotrejder a celému tímu. Som vo vašej skupine odkedy som zača s kryptomenami a ja som zhodnotil svoj kapitál niekoľko násobne. Chcem ju odporučiť aj ostatným trejderom a aj začiatočníkom ktorým skupina pomôže hýbať sa v kryptosvete. Držím palce aj naďalej celému tímu a hlavne Davidovi, ktorý vždy ochotne odpíše a poprípade poradí čo treba.​
Samuel
Ďakujem David, že si má vtiahol do tohto sveta kryptomien. Je to zábava, adrenalín a ešte k tomu sa na tom dá krásne profitovať. Pridávaš sem zaujímavé veci, info a články. Je super, že tu ľudia dokážu pekne zarobiť a navzájom si aj pomôcť.​
Erik
Členstvo vo VIP skupine prekonalo vysoko moje očakávania, či už samotným VIP chatom, kde sa navzájom môžeme učiť tradingu, alebo kvôli super každo týždňovým analýzam, ale hlavne kvôli veľmi dobrým signálom na obchodovanie, pretože na moje ročne členské som si už dávno zarobil. Vrelo odporúčam!​
Ľubomír
So skupinou a informáciami som veľmi spokojný. Na signáloch v tejto skupine človek v pohode dokáže mesačne robiť minimálne 100%, zdôrazňujem minimálne 😊 O strope sa tu ani hovoriť nedá. za posledné dva týždne, čo to sledujem tak vychádza 90% signálov.
Erik
So stránkou a poradenstvom od kryptotrejder.sk som veľmi spokojný. Dozvedel som sa o vás cez reklamu na FB a prvú menu, ktorú som kúpil bol Lisk. Za ten cca mesiac, čo ho mam dosiahol krásny profit, o ktorom som ani neveril, že môže taký mať. Sledoval som aj OMG, ale ten som kvôli práci nestihol kúpiť, lebo som nemal prístup k online peňaženke. Vďaka Lisku som mohol kúpiť ďalšie meny ako sú BAT alebo ARK a hádam aj tie pôjdu o nejaké tie % hore.
Adam
Kanál Kryptotrejder sledujem už prakticky od začiatku a takmer každé odporúčanie vo free skupine vyšiel, tak som si povedal, prečo neskúsiť aj VIP skupinu, keď sa chcem tomu venovať aktívne. Za prvý týždeň som dosiahol taký výnos ako pri free signáloch za mesiac + ich týždňové analýzy a grafy ma len presviedčajú o ich odbornosti a prehľade vo svete kryptomien!
Lukáš
Venujem sa Network marketingu (International) v zahraničí a Bitcoin som bral len ako dlhodobú investíciu. Neskôr som si všimol obchodných partnerov ako si vytvárajú zaujímavý krátkodobý profit aj cez Crypto Trading. Crypto svet je nevyspytateľný a preto je dôležité mať mentora, aby ste vykročili na trh s úsmevom pripravený čeliť nástrahám a brániť sa informáciami, ktoré vám pomôžu vyhýbať sa veľkým rizikám/stratám. V rámci Slovenska Kryptotrejder.sk ponúka informácie, ktoré si budete chváliť v prípade, že ich využijete aj v praxi. Teória vám síce zamotá hlavu, ale výsledky budú stať zato.
Erik
Chcel by som len všetkým odporučiť kryptotrejder.sk a celý tím ľudí, ktorí na tom pracujú. Dostal som sa k nim úplne náhodou a keďže ma už dlho zaujíma crypto a všetko čo s nim súvisí tak som vyskúšal aj obchodovanie na burzách. Môžem vysloviť len spokojnosť a čo je najdôležitejšie tak je to okamžitá spätná väzba ak si človek nevie dať rady. A to je to čo najviac oceníte ak sa niečo len učíte a chcete v tom byť dobrý. Držím palce a veľa veľa úspechov nám všetkým.
Igor
Kryptotrejder má jednoznačne top signály, či na long alebo short therm, triezvy pohľad na vec, vždy aktuálne info v prípade, že sa niečo deje, takže človek to nemusí nonstop sledovať sám a víkendové analýzy ho veľa naučia, aby zvládol časom robiť podobne technické analýzy aj sám 🙂 Takisto vedenie poznám osobne a sú to aj super ľudia, nie len profíci na krypto. 🙂
Marek

P.S.: Viac než 141 ľudí je súčasťou našej skupiny a posúva sa smerom dopredu. Pridáte sa k nim aj vy?
 

Vip skupina vás podporí na vašej dlhodobej ceste svetom kryptomien. Nikdy už na to nebudete sami a v členskej sekcii VIP skupiny nájdete celé know-how, ktoré budete na svojej ceste potrebovať. Vo VIP skupine vás čaká 150 +nových priateľov a pomocníkov na vašej ceste.