Aktivujte svoje členstvo! Teraz v akcii! 

Údaje vašich platobných informácií systém GoPay ukladá podľa medzinárodného štandardu PCI - DSS Level 1 (najvyššia úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore).

Kanál Kryptotrejder sledujem už prakticky od začiatku a takmer každé odporúčanie vo free skupine vyšiel, tak som si povedal, prečo neskúsiť aj VIP skupinu, keď sa chcem tomu venovať aktívne. Za prvý týždeň som dosiahol taký výnos ako pri free signáloch za mesiac + ich týždňové analýzy a grafy ma len presviedčajú o ich odbornosti a prehľade vo svete kryptomien!
Lukáš
o skupinou a informáciami som veľmi spokojný. Na signáloch v tejto skupine človek v pohode dokáže mesačne robiť minimálne 100%, zdôrazňujem minimálne 😊 O strope sa tu ani hovoriť nedá. za posledné dva týždne, čo to sledujem tak vychádza 90% signálov.
Erik
Chcem poďakovať skupine kryptotrejder a celému tímu. Som vo vašej skupine odkedy som zača s kryptomenami a ja som zhodnotil svoj kapitál niekoľko násobne. Chcem ju odporučiť aj ostatným trejderom a aj začiatočníkom ktorým skupina pomôže hýbať sa v kryptosvete. Držím palce aj naďalej celému tímu a hlavne Davidovi, ktorý vždy ochotne odpíše a poprípade poradí čo treba.​
Samuel
Členstvo vo VIP skupine prekonalo vysoko moje očakávania, či už samotným VIP chatom, kde sa navzájom môžeme učiť tradingu, alebo kvôli super každo týždňovým analýzam, ale hlavne kvôli veľmi dobrým signálom na obchodovanie, pretože na moje ročne členské som si už dávno zarobil. Vrelo odporúčam!​
Ľubomír
BEZPEČNÁ PLATBA
Vaša platba je 100% zabezpečená a prebieha cez overenú platobnú bránu GoPay so šifrovaním SSL.

MÁTE OTÁZKY?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na mailovej adrese info@kryptotrejder.sk alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

 

Vaše osobné údaje budú použité len na vyriešenie Vašeho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov