PRVÝ TRADING WORKSHOP V BRATISLAVE A KOŠICIACH

Posuňte vaše schopnosti na nový level. Sadnite si so skúsenými trejdermi a pozrite sa na vývoj jednej alebo viacerých kryptomien. Naučíte sa čítať a vyhodnocovať grafy. Overíte si vaše zručnosti v praxi a pod dohľadom. 

Robíte stále tie isté chyby ?

Poznáme dva typy bežných traderov. Prvý typ neznáša grafy a druhý NEZNÁŠA GRAFY. 

Rozumieť grafom je niekedy veda. Kopec informácií môže spôsobovať chaos. Ale nemusí. Stačí mať dobré vedenie a záujem zlepšovať sa. Výsledky sa dostavia. 

Čo môžte očákavať od školenia ?

Základy obchodovania

Základne pojmy, vymedzenia. Vhodné aj pre začiatočníkov

Obchodné stratégie

Obchodné stratégie, ktoré vám môžu pomôcť identifikovať ziskové obchody a ako výjsť z obchodu v správnom čase

Psychológia obchodovania

Psychológia obchodovania je práve to, čo charakterizuje úspešných obchodníkov

Obchodovanie v praxi

Individuálny prístup a obchodovanie naživo priamo s trejdermi.

KURZ TRADINGU

Čítanie grafov sa pre vás stane uplné jednoduchým rituálom a to aj napriek tomu, že doteraz ste grafom nevenovali pozornosť.

VIP SKUPINA na mesiac

Prebúdzajte sa s pocitom, že na pár klikov máte všetko podstatné. Nájdete exkluzívny obsah plný vzdelania a aktuálnych informácii.

E-book: Zvládanie krízových situácii

Prehľad praktických pravidiel, rád a odporúčaní. To čo je dobre vedieť v čase krízových situácii na trhu, alebo ešte pred vstupom na trh s kryptomenami.

Otázky a odpovede

Voľná diskusia spojená so živou analýzou Bitcoinu a vámi zvolených altcoinov.

Nasledovanie Mentora

Vedenie pod dohľadom trejderov, ktorí vás usmernia pri každom kroku. Priateľský prístup a úzka skupina ľudí zaručí maximálny zážitok a dokonalú edukáciu

Zdieľanie know how 

Stále viac ľudí sa zapája do obchodovania kryptomien kvôli výhodám, ktoré vám môžu priniesť. Medzi ne patrí stať sa svojim vlastným šéfom, dokázať robiť vlastné investičné rozhodnutia a mať flexibilitu pri obchodovaní kdekoľvek na svete.

V dnešnej modernej podnikateľskej dobe nejde iba o tvrdú prácu alebo prácu z pohodlia domova, ale aj o získavanie vašich vedomostí od tých najlepších, aby ste mohli robiť kvalitné rozhodnutia. Náš trojhodinový workshop je navrhnutý tak, aby vás naučil profesionálnym obchodným stratégiám, ktoré sú podané a vysvetlené tak jednoducho, že si ich rýchlo osvojíte. 

Limitovaný počet ľudí ! 

Na workshop sa dostane maximálne 15 ľudí a to bez akýchkoľvek výnimiek. Najlepšie skúseností a výsledky máme práve s menšou skupinkou ľudí, v ktorej interakcia prebieha rýchlejšie a kvalitnejšie. 

Zhrnutie 

 • 3 intenzívne hodiny s Trejdermi - Ing. Marek Jendrál a Roman Sanetrik
  400 EUR
 • Online kurz Tradingu
  198 EUR
 • Členstvo vo VIP skupine na mesiac
  58 EUR
 • Bonusové materialy (e-booky o Tradingu + zvládanie krízovych situácii na trhu)
  112 EUR

Všetko osobitne by vás stálo 768 EUR

Cena vstupenky na workshop: 768 EUR    198 EUR 

Čo povedali ostatní ? 

Rýchlejší vyhráva

Aj v samotnom tradingu je rýchlosť veľmi dôležitým artribútom. Seminár pre 15 ľudí sa rýchlo vypredá. Zaisti si svoje miesto včas! 

Cena vstupenky na workshop: 768 EUR   198 EUR 

KDE A KEDY 

BRATISLAVA

SPACE UP - Coworking

Záhradnícka 95
821 08 Bratislava

7.3.2020 (Sobota)

13:00 - 16:00

KOŠICE

Monopol Space 

Alžbetina 55, 040 01 Košice

14.3.2020 (Sobota)

9:00 - 12:00

Tešíme sa na vás! 

Ing. Marek Jendrál

Hlavný trader
V projekte sa prevažne zaoberám analyzovaním jednotlivých kurzov kryptomien a predpovedaním ich budúceho vývoja s čím je spojené aj vzdelávanie klientov. Moja vášeň pre kryptomeny vznikla v lete v roku 2015. Na trh som vnikol formou tradovania v časoch keď BTC stál 350$. Vďaka neustálemu sledovaniu odborníkov v oblasti technickej analýzy som dospel k záveru venovať sa tejto problematike samostatne a viac do hĺbky.

Roman Sanetrik

Denný trader
Počas štúdia na strednej škole som sa začal viac zaujímať o financie a fungovanie svetovej ekonomiky. Samo vzdelávaním som sa dostal až ku mojím prvým investíciám, vďaka ktorým sledujem svetové trhy na dennej báze. Venujem sa vytváraniu technických analýz a predikcií rôznych kryptomien edukačnou formou, ktoré môžu pomôcť ľuďom pri ich prvom investovaní. Vo svojom voľnom čase sa venujem cyklistike a vzdelávaniu v oblasti financií.

Mgr. Dávid Kokavec

Zakladateľ komunity
Som spoluzakladateľ projektu kryptotrejder.sk, v ktorom som premenil moje hobby a záujem o kryptomeny na fungujúci projekt, ktorý vzdeláva ľudí v tejto oblasti a poskytuje komplexné poradenstvo. Okrem kryptomien som absolvent právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach, vediem najväčší rapový portál na Slovensku – generaciarapu.sk, a lifestyle magazín ZdolaHore. Medzi moje najväčšie záľuby patrí najmä budovanie tímu, práca s ľuďmi, cestovanie po svete, lyžovanie a neustále vzdelávanie sa v rôznych oblastiach.

Kontakt

Ak máte otázky ohľadom školenia, neváhajte nás kontaktovať.

Vaše osobné údaje budú použité len na vyriešenie Vašeho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov